Startlijst 1 juli 2018

Startlijst - Talent Experience

10 t/m 17 jaar - Scoutingsdag


Bijgewerkte definitieve versie:

NR. NAAM: NAAM PONY/PAARD: CAT. KLASSE RING DRES. SPRG. CROSS
1 Benthe Schreefsel Samsom A B 1 08:30 09:15 09:30
2 Sanne van de Heiligenberg Jaba B L 2 08:30 09:18 09:33
3 Kato de Smidt Calimero van de Tol C B 1 08:35 09:21 09:36
4 Danique Joosten Sammie C B 2 08:35 09:24 09:39
5 Maud Pasman Sulaatik’s Sing a Song C B 1 08:40 09:27 09:42
6 Marit van de Kruijs Maquirestable’s Furgus Flynn C B 2 08:40 09:30 09:45
7 Briana Oostindjer Joey C B 1 08:45 09:33 09:48
8 Kebie Raaijmakers Armando C B 2 08:45 09:36 09:51
9 Vera Wassenberg Kaweise Crazy Lace C L 1 08:50 09:39 09:54
10 Puck Buijnsters Wielbraek’s Fredje D B 2 08:50 09:42 09:57
11 Michelle Soonius Velina D B 1 08:55 09:45 10:00
12 Esra Nelisse Hoppenhof’s Mara D B 2 08:55 09:48 10:03
13 Robin van Haandel Pleun D B 1 09:00 09:51 10:06
14 Tom de Jonge Valerio D B 2 09:00 09:54 10:09
15 Senna Fluit Orchid’s Zodiac D B 1 09:05 09:57 10:12
16 Mabel van Gemerden Jumper K D B 2 09:05 10:00 10:15
17 Nikki Hanssen Mutsaards Pascha D B 1 09:10 10:03 10:18
18 Sanne van den Broek Galant D B 2 09:10 10:06 10:21
19 Fenne van Lanen Star Charlie D B 1 09:15 10:09 10:24
20 Lina Boer Unlimited D B 2 09:15 10:12 10:27
21 Jenny Diels Jacodi’s Bera’s Barlow D B 1 09:20 10:15 10:30
22 Lila van Rijthoven Ryan’s Son D B 2 09:20 10:18 10:33
23 Anne Fleur Groot Gideon’s Figaro D B 1 09:25 10:21 10:36
24 Diimara Keus Heros DK D B 2 09:25 10:24 10:39
25 Morgane Molenaar Ravesco Aktion E B 1 09:30 10:27 10:42
26 Roos van Egmond Blitzer E B 2 09:30 10:30 10:45
27 Amber van Wijland Hamlet’s Manhattem D L 1 09:35 10:33 10:48
28 Imke Dubbeldam Quinty van de Leliaard D L 2 09:35 10:36 10:51
29 Jop Vetter Ringfort string of Pearls D L 1 09:40 10:39 10:54
30 Laura Tiemens Goldy D L 2 09:40 10:42 10:57
31 Marinka Keus MIK’s De Mensinghe’s Florijn D L 1 09:45 10:45 11:00
32 Megan van den Heijkant Mochito van ‘t Vossenhol D L 2 09:45 10:48 11:03
33 Renzo Laffra Iceman D L 1 09:50 10:51 11:06
34 Rachelle Huynen Zora D L 2 09:50 10:54 11:09
35 Louise Verweij Finta D L 1 09:55 10:57 11:12
36 Lobke Smit Desperado D L 2 09:55 11:00 11:15
37 Sandra Vughts Misty D L 1 10:00 11:03 11:18
38 Puck Buijnsters Wielbraek’s Ingaro D L 2 10:35 11:06 11:21
39 Amber Coster Wesley E L 1 10:05 11:09 11:24
40 Suzan de Graaf Unet E L 2 10:05 11:12 11:27
41 Ilse van Sprundel Chief E L 1 10:10 11:15 11:30
42 Anastasia Willemsen Zen E L 2 10:10 11:18 11:33
43 Britt van Hemert Alana E L 1 10:15 11:21 11:36
44 Ylva van der Vlugt Mister Frodo Paard B 2 10:15 11:24 11:39
45 Juliët Hol Alana Paard B 1 10:20 11:27 11:42
46 Rina van der Kolk Amazing Paard B 2 10:20 11:30 11:45
47 Sahre van Ooijen Symphonie de Rouhet Paard B 1 10:25 11:33 11:48
48 Emma Wieringen Irish Dream Paard B 2 10:25 11:36 11:51
49 Sanne Laurense Wanda Paard B 1 10:30 11:39 11:54
50 Carolina Moesbergen Fincent Paard L 2 10:30 11:42 11:57
51 Tim Eshuis Idle Eric Paard L 1 10:00 11:45 12:00
52 Splinter Bergsma Mondial Quantum Warrior Paard L 2 10:35 11:48 12:03
53 Lara de Jong Polo Paard L 1 10:40 11:51 12:06
54 Julia Welgraven Davall Paard L 2 10:40 11:54 12:09
55 Kristy Snepvangers Millstream’s Diesel Paard L 1 10:45 11:57 12:12
56 Lilian Bakker Taloubet Paard L 2 10:45 12:00 12:15
57 Mila Bueving Bandido D M 1 10:50 12:03 12:18
58 Eva Jillings Eikenhorst Dio D M 2 10:50 12:06 12:21
59 Robin Klaver Berlin D M 1 10:55 12:09 12:24
60 Maybritt Rudolphy Urban D M 2 10:55 12:12 12:27
61 Florance Bruinink San Marino D M 1 11:00 13:30 13:45
62 Emma Huizer Xam D Z 2 11:00 13:33 13:48
63 Indy Kleuskens Orchard D Z 1 11:05 13:36 13:51
64 Abe Litjens Bella Du Manoir Paard M 2 11:05 13:39 13:54
65 Fleur Kluinhaar Bundy Paard M 1 11:10 13:42 13:57
66 Ylse van de Veen Felice van Paemel Paard M 2 11:10 13:45 14:00
67 Shannon Bakker Gucci Bamboo Paard M 1 11:15 13:48 14:03

Talent Experience sponors footer