Startlijst 1 juli 2018

Startlijst - Bavaria 0.0 Talententeam

18 t/m 25 jaar - Scoutingsdag
Bijgewerkte definitieve versie:

NR. NAAM NAAM PONY/PAARD KLASSE RING DRESS. SPRG. CROSS
74 Stephanie Dijkshoorn Mondial Finick WH B 1 11:15 14:15 14:30
75 Elise Talboom Equarov B 2 13:30 14:18 14:33
76 Aaltje Valk Hollandsche La Nina Del Cruise     13:35 14:21 14:36
77 Meggy van den Akker Nigel B 2 13:35 14:24 14:39
78 Donna Meijering Ezrah Lalan B 1 13:40 14:27 14:42
79 Laura van der Aart Hodor B 2 13:40 14:30 14:45
80 Annemarie van der Vegt Guidaro B B 1 13:45 14:33 14:48
81 Tessa Eeftink Cecar B 2 13:45 14:36 14:51
82 Elise Kok Gerrits Fabrio RW B 1 13:50 14:39 14:54
83 Stans Jetten Contino B 2 13:50 14:42 14:57
84 Saskia van de Pieterman Dakota B 1 13:55 14:45 15:00
85 Lisa van der Molen Bruce B 2 13:55 14:48 15:03
86 Laura van Velzen Micky Finn B 1 14:00 14:51 15:06
87 Cezanne Peerdeman De Rosse B 2 14:00 14:54 15:09
88 Dyonne van Tunen Grandeur B 1 14:05 14:57 15:12
89 Denzelle Ringeling Cavona Z B 2 14:05 15:00 15:15
90 Merel van Veen Fabulous Faline B 1 14:10 15:03 15:18
91 Maaike Elfrink Diva B 2 14:10 15:06 15:21
92 Gaby Witteman Chin Air B 1 14:15 15:09 15:24
93 Lisette Laarberg Spotted B 2 14:15 15:12 15:27
94 Juliette Broadwith Folavsca Fortuna B 1 14:20 15:15 15:30
95 Melissa Valken Felony B 2 14:20 15:18 15:33
96 Mauren Bonder Zayno B 1 14:25 15:21 15:36
97 Eline Laarberg Fenna B 2 14:25 15:24 15:39
98 Stephanie Dijkshoorn Mondial Pomme B 1 13:30 15:27 15:42
99 Lara Brouwer Dubertha S B 2 14:30 15:30 15:45
100 Carlijn Jansen Islala’s Showtime B 1 14:35 15:33 15:48
101 Iris Liefbroer Tzatziki L 2 14:35 15:36 15:51
102 Babet Brinks Blue Bird L 1 14:40 15:39 15:54
103 Tonke van de Pol Inoeska L 2 14:40 15:42 15:57
104 Noor Kuilboer Flojo L 1 14:45 15:45 16:00
105 Maartje Siemons Harly L 2 14:45 15:48 16:03
106 Melody Berveling Cupido L 1 14:50 15:51 16:06
107 Annewil van Diermen Estorile L 2 14:50 15:54 16:09
108 Sam Peters Withof’s Harley L 1 14:55 15:57 16:12
109 Laura Simonides History L 2 14:55 16:00 16:15
110 Melissa Das Bella Donna L 1 15:00 16:03 16:18
111 Lianne Verbakel Follow Me L 2 15:00 16:06 16:21
112 Cindy Oosterhuis Good Luck L 1 15:05 16:09 16:24
113 Sophie Postma Blof L 2 15:05 16:12 16:27
114 Dewi Gorter Chappie Spirit L 1 15:10 16:15 16:30
115 Sarah van Leeuwen Killrun L 2 15:10 16:18 16:33
116 Sya Wanningen Esra L 1 15:15 16:21 16:36
117 Indira Jussen Quaresta L 2 15:15 16:24 16:39
118 Renke de Bruin Happy L 1 15:20 16:27 16:42
119 Iris Borggreven Giosance L 2 15:20 16:30 16:45
120 Maika Willemsen Hannah L 1 14:30 16:33 16:48
121 Sabine van Gelderen Casanova L 2 15:25 16:36 16:51
122 Susanna Tan Umpy L 1 15:25 16:39 16:54
123 Noa Oudersmans Dynamiet van de Pereboom L 2 15:30 16:42 16:57
124 Pleun de Weijer Gamorka P L 1 15:30 16:45 17:00
125 Joelan Veerman Gortenz L 2 15:35 16:48 17:03
126 Frederique Brouwers Annaghmore Qualistar L 1 15:35 16:51 17:06
127 Anouck Wielhouwer Capella Real M 2 15:40 16:54 17:09
128 Lisanne Moesbergen Falco M 1 15:40 16:57 17:12
129 Meggy van den Akker Dancing Jewel M 2 15:45 17:00 17:15
130 Famke Kooij Gamantha Fortuna M 1 15:45 17:03 17:18
131 Lisanne Kluinhaar Falko M 2 15:50 17:06 17:21
132 Teun Rutten Cinquant’s Fistfull of Dollars M 1 15:50 17:09 17:24
133 Britt Maasen Flash M 2 15:55 17:12 17:27
134 Floor van Roon Flash M 1 15:55 17:15 17:30
135 Wiebe Willemsen D’Artagnan M 2 16:00 17:18 17:33
136 Gert-Jan Heinen Goliath M 1 16:00 17:21 17:36
137 Amber van Lavieren Ganzepol’s Candy Boy M 2 16:05 17:24 17:39
138 Mylene Spaak King Canna CIC1* 1 16:05 17:27 17:42
139 Maika Willemsen Anders CCI1* 2 15:25 17:30 17:45
140 Dexter Biersteker Chase CIC2* 1 16:10 17:33 17:48
141 Nina de Haas Divine H.E. CCI2* 2 16:10 17:36 17:51

Bavaria 0.0 Talententeam sponsors footer